BEDAŞ İş Başvurusu Lise Mezunu Personel Alımları

 Bedaş yani Boğaziçi elektrik dağıtım yeni personel alımı ilanları yayınlıyor. En az lise mezunu arkadaşların başvuru yapabileceği ilan için çeşitli kadrolarda personel alımı yapılacak. Kendi internet sitesinde yayınlanan ilana göre BEDAŞ iş başvurusu yapacaklarda bazı kriterler aramaktadır.

bedas-is-basvurusu
BEDAŞ İş Başvurusu Lise Mezunu Personel Alımları
PTT YENİ ELEMAN ALIMLARI VE İŞ BAŞVURUSU BURADA

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

– Elektrik Teknik Personeli
– Elektrik Açma ve Kesme Elemanı,
– Altyapı Kontrol ve
Denetim Personeli,

BAŞVURU ŞARTLARI

BEDAŞ tarafından yayımlanan ilana, müşteri ilişkilerinde başarılı olan adaylar, askerlik hizmetini tamamlamış ve en az lise mezunu olanlar, takım çalışmasına yatkın tercihen D, E, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araba kullananlar, İletişim yeteneği gelişmiş olan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. personel alımı için başvuruları almaya devam ediyor. Her pozisyon için yeteri kadar başvuru alınana kadar ilanlar yayında kalacaktır. BEDAŞ personel alım ilanına başvuru yapmak yada ilanlar hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz. Açılan sayfada iş başvuru bölümüne tıklayıp açık olan pozisyonları görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

TCDD 1000 YENİ ELEMAN PERSONEL İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.