Bu Ay KPSS Şartsız Memur Alımı Yapacak 2 Kamu Kurumu

 KPSS puanı düşük olan yada herhangi bir nedenle KPSS sınavına girmemiş kişiler de kamu kurumlarında memur olabilir. Şehit yakını yada gazi olmadan kamuda KPSS şartsız memur alımı yapan kamu kurumlarının ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Ekim ayının ortalarında olmamıza rağmen yeni memur alımları gelmeye devam ediyor. Ekim ve Kasım ayı içersinde 2 kamu kurumu KPSS şartı olmadan memur alımı yapacak. Yüzlerce kişiye memur olma hakkı tanınacak memur alımlarında KPSS şartı haricinde bazı şartlar aranıyor.

kpss-sartsiz
KPSS Olmadan Memur Alacak Kurumlar


 Aşağıda tek tek yayınladığımız ilanların üzerine tıklayarak KPSS harici detaylara ulaşabilir sizde kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

1: Dışişleri Bakanlığı Aday meslek memurluğu sınavı ile KPSS şartsız
memur alımları yapacaktır. Dışişleri bakanlığı ilanına burada ulaşabilir sizde KPSS şartı olmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.

2: TÜBİTAK İletişim merkezi müdürlükleri için özellikle mühendislik kadrolarına KPSS şartsız memur alımları yapılacaktır. TÜBİTAK ilanına bu ay sonuna kadar başvuru yapabilir sizde kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.