Çaykur İş Başvurusu Memur Alımı Yarın Son Gün

 Çaykur iş başvurusu yaparak personel alımından yararlanmak için son günü hatırlatmak istiyoruz. Çaykur DPB aracılığı ile yayınlanan memur alımında başvuru süresi yarın sona eriyor. Eylül ayında yayınlanan duyuru ile Çaykur çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağının haberini yapmıştık. 11 Kasım tarihinde yapılacak memur alımı sınavına başvurular yarın bitiyor. Sizde aşağıdaki başvuru şartları doğrultusunda Çaykur iş başvurusu yapabilir memur alımlarından yararlanabilirsiniz.

caykur-is-basvurusu
Çaykur İş Başvurusu Memur Alımı
KPSS 50 PUAN İLE 7000 MEMUR ALIMI YAPILACAK, HEMEN BAŞVURU YAP

Çaykur Memur Alımı Sınavı Başvuru Şartları:
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( ÇAYKUR ) bünyesine alımının yapacak olduğu boş kadro için memur adaylarından, sınavın yapılacağı tarihten itibaren henüz 35 yaşını doldurmamış olmak,2017 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli
Seçme Sınavından KPSSP48 puan türünden 75 veya üzeri puan almış olmak, KPSS puan sıralamasına göre ilk 80 kişi arasında bulunmak, Türkiyenin herhangi bir yerinden görev yapmaya sağlık açısından elverişli olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi ulunmamak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Müfettişlik yapılacak karekter ve yapıya hakim olmak, adaylara yapılacak incileme sonucunda adli sicil açısından görevi iyapmasına engel durum olmamak, en az dört yıllık eğitim veren fakültelerin, hukuk, siyasal bilgiler, İşletme, İktisadi, İktisat ve İdari Bilimler bölümünden mezun veya buna denkliği olan gerekli kurumlar tarafından onaylanmış yurtdışı fakültelerinden mezun olmuş olmak şartları aranmaktadır.

TCDD 1000 KİŞİDEN FAZLA MEMUR ALIMI YAPACAK HEMEN TIKLA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.