Danıştay 2100 TL Maaş İle Destek Personeli Alımları Yapacak, Memur Alımı

 Danıştay yayınladığı ilanlar ile destek personeli alımları yapacaktır. Bahcıvandan Aşçıya kadar değişik kadrolarda yapılacak alımların detayları ve başvuru şartları için hemen aşağıdaki yazımızı incelemenizi öneriyoruz. Danıştay başkanlığı destek personeli alımlarında uygulamalı sınav yapacaktır. Danıştay destek personellerine kadrolarına göre en az 2100 TL maaş verecektir.

danistay-is-ilanlari
Danıştay Memur Alımları
Danıştay Başkanlığı bünyesine toplamda 17 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Buna göre, Danıştay Başkanlığı bünyesine, 2 Bin 104,99 TL maaş ile Destek personeli kadrosuna Aşçı, Garson ve bahçıvan pozisyonlarında alım yapacak.

önerilen ilan:
KPSS ŞARTI OLMADAN MEMR ALIMI YAPACAK KAMU KURUMU BURADA

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Danıştay Başkanlığı bünyesine alımını yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları
taşımak, Ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve yapılacak soruşturmada olumlu sonuç alabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Garson Kadrosu İçin adaylardan özel olarak, Turizm Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümü veya meslek lisesi ve dengi okulların otelcilik, turizm otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik, turizm, turizm endüstrisi servis hizmetleri bölümlerinden mezun olmak.
Aşçı Kadrosu İçin adaylardan özel Olarak, Aşçılıkla ilgili en az meslek lisesi mezunu olmak veya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinin veya diğer resmi Kurum veya Kuruluşların düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak, En az lise veya dengi okul mezunu olmak ve Aşçılık mesleğinde en az 2 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek şartları aranır.

Bahçıva Kadrosu için ise adaylardan, Bahçıvanlık bonservisi sahibi olmak ve en az lise veya dengi okul mezunu olmak şartları aranır.

BAŞVURULAR:

Danıştay Başkanlığı Destek Personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar, 23 Ekim 2017 tarihi saat 09:00 da başlayacak olup en geç 27 Ekim 2017 tarihine kadar saat 17:00 a kadar başvurular yapılması gerekmektedir.  Adaylar, Danıştay Başkanlığının internet sitesi olan http://www.danistay.gov.tr ‘den temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen  Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir.

İlanın Tam Metnine ve Başvuru formalarına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

http://www.danistay.gov.tr/duyurudetay-315.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.