Danıştay 2100 TL Maaş İle Memur Alımı Başvuruları Başladı

 Danıştay iş başvurusu yaparak sizde yeni memur alımından yararlanabilir sözleşmeli personel alımıba başvuru yapabilirsiniz. Yaklaşık 10 gün önce duyurusu yapılan ilan için başvurular bugün başladı. Danıştay başkanlığı memur alımında kendi sınavını uygulayacak ve memur olanlara 2014 TL maaş bağlayacaktır.

danistay-is-basvurusu
Danıştay İş Başvurusu Memur Alımları
PTT YENİ PERSONEL ALIMLARI YAPIYOR PTT İŞ BAŞVURUSU YAP
Danıştay memur alımına başvurularda aranan şartlar:
Danıştay Başkanlığı bünyesine sözleşmeli olarak Destek personeli alacak ve bu kadrolar için adaylardan, Sınavın yapılacağı yılında ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak, Lise Mezunu, önlisans Mezunu veya Lisans mezunu olmak, KPSS'den Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak ve Danıştay Başkanlığı tarafından yapılacak Güvenlik ve Arşiv Araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartları aranacaktır.
HANGİ KADROLARDA KAÇ KİŞİ ALINACAK?
Danıştay Başkanlığı bünyesine toplamda 17 kişilik kadro ile Sözleşmeli olarak Destek Personeli alımı yapacağını belirtti. Alım yapılacak kadrolar için adaylara 2.104,99 TL maaş ödenecektir. Buna göre Danıştay Başkanlığı bünyesine Aşçı, Garson ve Bahçıvan kadrolarında alım yapacak.

Bu kadrolara başvuru yapacak adaylar genel nitelikler dışında özel şartlarıda taşımaları gerekmektedir. Adaylardan aranan Özel şartlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Başvuru yapan adaylar Danıştay Başkanlığı resmi internet sayfasıdan yapılacak olan duyuru ile Sınavın ne zaman ve nerede yapılacağıan dair duyuru yapılacktır. Uygulamalı sınavdan başarılı olan adaylar ise Sözlü sınava çağırılacaktır.
BAŞVURULAR BAŞLADI:
Danıştay Başkanlığı personel alım başvuruları gün itibari ile başladı. yani başvurular 23 Ekim 2017 tarihi saat 09 itibari ile başladı ve buna göre en geç 27 Ekim 2017 saat 17:00 a kadar yapılması gerekmektedir.
Adaylar, Danıştay Başkanlığının internet sitesi olan http://www.danistay.gov.tr ‘den temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen  Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir.
İlanın Tam Metnine ve Başvuru formalarına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.
http://www.danistay.gov.tr/duyurudetay-315.html

İTALYA HÜKÜMETİ TAŞINANLARA 2000 EURO VERİYOR 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.