Danıştay İş Başvurusu Lise Mezunu Memur Alımları

 Danıştay başkanlığının yayınladığı Lise mezunu memur alımı ilanı son günlerin en çok rağbet gören ilanlarından biri oldu. Danıştay iş başvurusu yaparak memur alımından yararlanmak isteyenler başvuru şartlarına ve başvuru tarihlerine sitemizde ulaşıyor. Bahçıvan, Garson ve Aşçı kadrolarında KPSS en az 60 puan almış kişilerin başvuru yapabileceği ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

danistay-is-basvurusu
Danıştay İş Başvurusu Lise Mezunu Personel Alımları


 Danıştay en az lise mezunu 17 yeni personel alımı için ilan yayınlamıştı. Aslına bakarsanız Danıştay memur alımlarında KPSS puan barajı düşük gibi görünse
de çok sayıda kişinin başvuru yapacağı bu ilanda KPSS küsürat puanları ile yarışmamak elde değil gibi.

 Maliye bakanlığının da onay vermesi ile 17 memur alımı için ilan yayınlayan Danıştay 3 ayrı kadroya odaklanmış durumda. Hemen aşağıda ulaşacağınız resmi duyuruda da göreceğiniz gibi maaş konusunda başkanlık cömert davranarak tüm memur özlük haklarının yanında 2 bin 104 TL maaş vereceğini duyurmuştur.

 27 Ekim yani daha 7 günlük başvuru süreniz bulunan ilan için sizde iş başvurusu yapabilir kamuda memur olma şansını hemen yakalayabilirsiniz. Danıştay başkanlığının yayınladığı RESMİ ILAN IÇIN TIKLAYINIZ. Sitemizde bulunan diğer memur alımı ilanlarını takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

PTT YENİDEN GİŞE VE BÜRO ELEMANLARI ALACAK. DETAYLAR VE BAŞVURU TARİHLERİ İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.