Danıştay Memur Alımında Son Günler Geldi

 Kamu kurumlarının 2017 yılına ait son memur alımı ilanları yayınlandı. Buna göre Danıştay başkanlığının memur alımı başvuru süresi de bitiyor. Destek personeli kadrolarında 2104 TL maaş ile alımını yapacağı memur adaylarının son başvuru tarihi yarın son buluyor. Sizde aşağıdaki memur alımı başvuru şartlarına göre Danıştay destek personeli alımına başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Danıştay Destek Personeli Alımları
DSİ MEMUR ALIMI İŞ BAŞVURUSU VE GÜNCEL DUYURULAR

Memur adaylar başvuru sonrasında Danıştay Başkanlığı tarafından yapılacak olan duyuruya göre sözlü ve uygulamalı sınava çağırılacaktır. Adayların
Bu sınava katılabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Danıştay Başkanlığı bünyesine alımını yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve yapılacak soruşturmada olumlu sonuç alabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Danıştay Başkanlığı Destek Personeli alımı başvuruları 23 Ekim 2017 tarihinde başlamıştı. Buna göre adaylar başvrularını en geç 27 Ekim 2017 tarihi saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.  Adaylar, Danıştay Başkanlığının internet sitesi olan http://www.danistay.gov.tr ‘den temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen  Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir.

Özel niteliklere ve diğer bilgilere ulaşmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.danistay.gov.tr/duyurudetay-315.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.