Doğuş İnşaat KATAR İçin Personel Alımları Yapıyor

 Katar ülkesinin diğer ülkeler ile olan anlaşmazlıklarından dolayı bizim için bir fırsatlar ülkesine dönüşmesi devam ediyor. Özellikle inşaat firmalarımız yurtdışı projeleri ile dünyanın gündeminde. Katarda yapılan projeleri ile Doğuş inşaat ta Türk işçi personel istihdamına devam ediyır. Katar'da çalışmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki detayları inceleyerek sizde KATAR firmalarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

katar-is-ilanlari
KATAR personel işçi alımları
önerilen ilanlar:
TÜRKŞEKER PERSONEL ALIMLARI YAPIYOR

Körfez ülkeleri tarafından Katara uygulanan yaptırımlarda ülkemizin Katar’ın yanında olduğu mesajları verilerek ülkeye destek verilmişti. Katara ambargo uygulayan ülkelerin aksine bu ülkede yatırımlarını artıracağını açıklayarak Türkiye’nin Katarın
yanında olacağı mesajı verilmişti. 2022 Dünya Kupasının düzenleneceği Katar’da inşaat sektörünün hareketlenmesine sebep olmuştur. Ülkede yapılacak organizasyon için konaklama tesisleri, antreman sahaları ve stadyumlar için ihaleler açılmaktadır.

Katar’daki inşaat ihalelerini alan Türk şirketlerinden biride Doğuş İnşaat şirketidir. Bu nedenle internet sitesi üzerinden bu projeler için belirli aralıklar ile personel alımı yapmaktadır. Doğuş İnşaat Türk işçi alımı ilanları yurt dışında çalışmak isteyenlere çalışma imkanı sunmaktadır.

Doğuş İnşaat iş ilanları internet sitesindeki açık pozisyonlar sayfasından yayınlamaktadır. Katar’da çalışmak isteyen adaylar öncelikle açık pozisyonlara buradaki bağlantımızdan kontrol etmeleri gerekmektedir. Açılan sayfadan açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Hırsız pezevenk iki kare resim yapamıyor musun? Çal şerefsiz siteni şikayet ediyorum.

    YanıtlaSil
  2. Cemal elik telandır operatörüyüm yurtdışında çalışmak istiyorum

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.