DPB TÜBİTAK KPSS Şartsız Memur Personel Alımları Yapıyor

 Bilindiği üzere DPB yani Devlet personel başkanlığı kamu kurumlarının personel alımı ilanlarının yayınladığı başkanlıktır. Her gün güncellenen ilan geçmişi ile gerek KPSS şartlı gerekse KPSS şartsız personel alımları DPB üzerinden yapılmaktadır. KPSS şartsız memur alımı denince akla gelen Dışişleri bakanlığı yanında TÜBİTAK da KPSS olmadan memur alımları yapmaktadır. TÜBİTAK iletişim merkezi müdürlüğü de bugün yayınlanan ilanda çeşitli kadrolarda memur alımları yapacağını duyurdu.

Memur Alımı
TÜBİTAK Memur Personel Alımları

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI İLANI

Kadro Dağılımı:

TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü bünyesine farklı pozisyonlarda Ankara'da personel alacak. Buna göre TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü, 1 Endüstri Mühendisi, 1 İktisat, İşletme, Maliye veya ekonomi alanlarında, 1 istatistik veya İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri alanlarında, 1 Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, 2 Halkla İlişkiler, İletişim, Gazetecilik veya İletişim Tasarım, 1 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği olmak üzere toplamda 7 kişilik kadro ile alım gerçekleştirecek.

Başvuru Şartları:

TÜBİTAK İletişim Merkezi Müdürlüğü bünyesine alımını yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar içni askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve ingilizce yeterlilik sınavlarından gerekli puanı almış olmak şartları aranır. Ayrıca bunlar dışında kadrosuna göre özel nitelikleride taşımak zorundadırlar.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını en geç 31 Ekim 217 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru günü en geç 17:00 a kadar yapılması gerekmekte olup buna göre başvurular, "www.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olarak kadro referans kodu ile yapılması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.