DSİ İş Başvurusu Yapanların Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

 Tam 518 kişilik yeni memur alımı yapan DSİ iş başvurusu sonuçlarını açıkladı. Kamuda memur olmak isteyenlerin kesinlikle bir defa başvuru yaptığı DSİ 518 kişilik memur alımı ilanı yayınlamış ve başvuruları almıştı. Bugün yapılan duyuru ile DSİ memur alımı sonuçlarını açıkladı. DSİ açıklanan sonuçlar ile kuruma 435 mühendis 6 Biyolog 3 Tekniker ve 74 kişilik büro elemanı alımı yapmış oldu. Kurum başvuruları 29 eylül 8 ekim tarihleri arasında almıştı. DSİ aslında rekor bir zamanda sadece 12 günde memur alımı sonuçlarını açıklamış oldu.

dsi-is-basvurusu
DSİ İş Başvurusu Yapanların Memur ALımı Sonuçları Açıklandı


 DSİ 518 kişilik memur alımında KPSS 2016 puanını esas almıştı. KPSS puanı yüksekten düşüğe göre yapılan atama sonuçlarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde TC kimlik numaranız ile memur alımı sonucunuzu öğrenebilirsiniz. DSİ'de memur
olmak pek kolay değil. Dediğimiz gibi kamuda memur olmak isteyen binlerce kişi DSİ memur alımlarına öncelikli olarak başvuru yapmaktadır. Gerek maaş yüksekliği gerekse DSİ çalışma şartları diğer birçok kurumdan çok daha iyidir.

DSİ memur alımı sonuçlarına buradaki bağlantımızdan ulaşabilir TC kimlik numaranız ile atama sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Atamaları kazanan arkadaşlar bu ay sonuna kadar istenen belgeler ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Aman arkadaşlar DSİ gibi bir kurumu kazanmışsınız sakın tarihleri unutmayın.

BELEDİYELER İÇİN ZABITA MEMURU ALIMI YAPILACAK


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.