Eti Maden 152 Kişi Alacak, İş İlanları

 Eti Maden İşletmeleri geçtiğimiz günlerde alım duyurusu yayaımlamıştı. Duyuruya göre, Eti Maden İşletmeleri bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı bölgelerden toplamda 152 kişilik kadro ile kamu personeli alıyor. Alımlar Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak ve buna göre adaylar başvurularınıda İŞKUR a yapmaları gerekmektedir. Eti Maden İşletmeleri ilanı Türkiye İş Kurumu sayfasında 28 Eylül 2017 tarihinde yayımlanmıştı ve adaylar en geç başvurularını 07 Ekim 2017 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr adresinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Eti Maden İşletmeleri yukarıda da belirttiğimiz üzere
farklı illerden alım yapıyor. Buna göre Eti Maden İşletmeleri,

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) Lise ve Dengi Okullardan, 8 Kimya, 8 Elektrik, 2 Elektronik, 6 Endüstriyel Otomasyon, 16 Torna, 18 Metal, ve 20 Makine bölümlerine toplamda 78 İşçi alacak.
Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Lise ve Dengi Okullardan mezun, Metal Teknolojisine 5, Makine Teknolojisine 5, Tesisat Teknolojisi 4, Motorlu Araçlar Teknolojisi 10, Elektrik 7, Elektronik 2, Endüstriyel Otomasyon 5, İş Makineleri 7, kimya 4, Bilişim Teknolojisi 5 ve Proses işçi olarak 6 kişi olmak üzere toplamda 60 personel alacak.

Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü 2 ve Lise ve Dengi Okul Kimya Bölümü 12 olmak üzere toplamda 14 personel alınacak.

Olmak üzere Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü farklı bölgelerde toplamda 152 kamu perosneli alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.