Ev Hanımlarının Yapabileceği Ek İş Fikirleri

 Ev hanımlarına ek iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Çocuklu yada çocuksuz aileler için evde ek para kazandıracak ilanları hemen aşağıda sizler için detaylandırıyoruz. Sizde bu iş fikirlerinden kendinize uygun olanı seçebilir evden para kazanmanın rahatını yaşayabilirsiniz. Sadece ev hanımları değil emekliler ve öğrenciler de bu işlerden para kazanabilir.

Ev Hanımlarına Ek İş
HAFTASONU YAPILABİLECEK 6 EK İŞ FİKRİ

Yazı Yazın Ve Kazanın!

İnternette çok sayıda makale siteleri yer alıyor. Her sistem farklı şekilde çalışıyor ancak hepsinde yapılan iş ve detayları ortak olmaktadır. Fiyat yada yazıların kelime sayısı her makale ve sistem için farklılık gösterir. İlk olarak sisteme üye olunur
ve ardından deneme yazısı yazılır. Yazısı beğenilen her ev hanımı onay edilen mesajı aldıktan sonra işe başlayarak yazılarını yazmaya başlayabilir.

Burada tek dikkat ve yazılardan beklenen kopyası, özgün ve yazım kurallarına uygun makaleler yazmaktır. Makale yazarken başka yerden alınarak yazılan yazıları hiç bir makale sistemi onaylamaz. Her yazı için farklı ücretlendirme yapılır. Bakiye belli bir rakama ulaşınca yazar hesabına para ödemesi yapılır.

Örgü Örerek Nasıl Para Kazanılır?

Bayanların severek yaptığı işlerden birisi de örgü örmektir. Bunu ticarete dönüştürmek hem kolay hem de zevkli bir iş olur. Kazak, bebek kıyafetleri ve battaniye gibi örgüler yapılarak internet ortamında satışa sunulabilir.

Özel Günlere Şekerleme Hazırlayın Ve Para Kazanın!

Bayanların evde zevkle yapacağı bir diğer iş ise süsleme işleri olmaktadır. Son zamanlarda her özel günlerde gelen davetlilere dağıtılan süsleme ve şekerler herkes tarafından tercih edilmektedir. Bunlar yapıldıktan sonra yine internete sunularak sipariş alınabilir.

Bez Bebek Yapılarak Evden Nasıl Para Kazanılır?

Çocukların sağılığı açısından plastik yapımı oyuncaklar her ebeveyn tarafından tercih edilmez. Bu yüzden zamanla bez bebek ve yine örgü ya da bez yardımıyla yapılan farklı hayvan figürlü oyuncaklar tercih edilmeye başlanmıştır. Bunlar el emeği ile yapılarak, fotoğrafları çekilir ve ardından satışa sunulur.

1 yorum:

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Bu konuda yardımcı olabilrseniz sevinirim.

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.