Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

 Özellikle ev hanımlarının yapmaktan zevk alacağı bir ek iş ilanını paylaşmak istiyoruz. Kına paketleme işleri yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Yeni evlenecek çiftlerin kına merasimlerinde kullanılan küçük paketlerdeki kınaların paketlenme işleri evden çalışmak isteyenlere satılmaktadır.

Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak
önerilen ilan:
EVDE ÇORAP PAKETLEME İŞLERİ YAPARAK PARA KAZANMAK

 İnsanların özel günleri için hazırlanan kına paketleri düğünlerde hediye olarak dağıtılmaktadır. Bu işin toptancılığını yapan firmalar her yıl hazırladıkları farklı desenlerdeki kına paketleri için ev hanımlarının emeğine ihtiyaç duymaktadır.

Kına paketi yapmak kolay bir iş gibi gözükse de aslında oldukça zaman harcanan bir iştir. Özellikle büyük bir dikkat ile hazırlanan özel kumaşlardan dikilen
kına keseleri yine bu işi yapan ev hanımları tarafından dikilmektedir. Firmalar aslında kına kesesi dikeyi bilen ev hanımları ile çalışmayı tercih ediyor. Firmalar tarafından eve kadar getirilen tüm malzemeler size teslim edilerek işin teslim tarihi anlaşılıyor. Teslimat gününde yaptığınız işin ödemesini alıyorsunuz.

Kına paketleme işi genellikle adet başına para kazandırır. Ücret konusunu işe başladığınız zaman firmalar ile anlaşmış olmanız gerekiyor. Ücreti konuşarak iş almanız son derece önemli bir konudur.
Evde kına paketleme işi yapmak isteyenler kına paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak için yorum bölümünden Ad Soyad, E-Posta Adresi gibi bilgileri vererek firmalardan iş isteyebilirsiniz.

9 yorum:

 1. Sivas MERKEZ ebru.kurt84@hotmail.com

  YanıtlayınSil
 2. Ankara sincan paketleme işi istiyorum turan.krh04@gmail.com

  YanıtlayınSil
 3. Kırklareli paketleme işi istiyorum mümkünse kyk1990@hotmail.com

  YanıtlayınSil
 4. Rıdvan emsen muş ta paketleme işi alabilir miyim? emsen_49@hotmail.com

  YanıtlayınSil
 5. Merve kazancı kocaeli körfez mervekazanci_@windowslive.com

  YanıtlayınSil
 6. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 7. Mahmut ÜLKER
  ulkermahmut42@gmail..com
  Kırşehir

  YanıtlayınSil
 8. serkan19911160@gmail.com istanbul esenyurt

  YanıtlayınSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.