Evde Yaprak Sarma İşi Yaparak Para Kazanmak

 Evinde ek iş yaparak para kazanan insanların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Sizde evlere verilen işlerden alarak boş vaktinizi paraya çevirme imkanını yakalayabilirsiniz. Peki evde sarma yaparak nasıl para kazanabilirsiniz? Evde sarma sararak ne kadar gelir elde edebilirsiniz?

Ev yemekleri ile müşterilerine farklı lezzetler sunmaya çalışan restorantlar yöresel yemekler yapabilen hanımlarlara iş vermektedir. Ev hanımlarına yaptırılan ev sarmalarının lezzetini beğenen restorantlar haftalık belli bir oranda sarmayı bu ev hanımlarına yaptırmaktadır. Yemek aralarında müşterileri memnuniyetini  artırmak için sunulan sarmalar bu işin uzmanı olan ev hanımlarına yaptırılmaktadır.

Evinde yaprak sarması yaparak ek gelir elde etmek isteyen ev hanımlarına restoranlar tarafından verilen malzemeler ile yapacağınız her bir kilo
sarmaya 10 ile 12 TL arasında ödeme yapılmaktadır. Yani sizde evinizde yaprak sarması yaparak evinizin ihtiyaçlarını çıkarabilirsiniz. Evde yaprak sarma işi sürekli bir iş olduğundan  sizin yaptığınız sarmayı beğenen restorantlar sizden haftada bir kaç kez alım yapacaktır. Bu iş sayesinde aylık ortalama 900 ila 1100 TL arasında bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalarla İletişim:

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler ve ek iş yaptırmak isteyen firmalara aracılık yapmak için hazırlanan bu yazımızın altındaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.

4 yorum:

 1. merhabalar böyle bir iş için kaç gün süre veriliyor ve gerçekten çok ihtiyacım var böyle bir işe yeni bir yuva kurucam o yüzdem ihtiyacım var ilginize arz ederim.. istanbul / sultangazi grdmr5757@hotmail.com

  YanıtlayınSil
 2. Tuba Terzi Bursa bu işi yapabilirim

  YanıtlayınSil
 3. istanbul esenyurtta oturuyorum elimin lezzetine guveniyorum bu isi yapmak istiyorum

  YanıtlayınSil
 4. fy259648@gmail.com şanlıurfada yaşıyorum çok iyi yaprak sarması yaparım evde işe ihdiyacım var dönerseniz sevinirim

  YanıtlayınSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.