Google İle Para Kazanmak, Google İş Fikirleri

 Google ile para kazanmak ister misiniz? Google uygulamaları ile sizde ister cep telefonundan isterseniz bilgisayardan para kazanabilirsiniz.

Google para kazanma ile bu şirketten para kazanabilirsiniz. Tabi bu bu kadar kolay değil. Biraz çaba göstermeli emek harcamalısınız. Bir çok kişi sabırlı ve düzenli çalışmalar neticesinde Google üzerinden döviz veya TL üzerinden çok fazla gelir etmektedir.

Google Para Kazanmak
önerilen ilan:
KINA PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Google’ den bahsetmek istiyorum. Google 1994 yılınca kurulmuştur ve 2004 yılında halka arz edilmiştir. O yıldan bu yıla kadar gelişmiş ve güncelliği korumuştur. Google tahmin ettiğinizden daha büyük bir şirkettir. Uzay uydu görüntülerine sahip
olup her ülkenin sokak bilgilerine ulaşıp ondan harita yapabilecek kadar büyüktür. Böyle bir şirket elbette para kazanır ve kazandırır. Google para kazanmak için illa o şirketin bir çalışanı olmanıza gerek yok. Oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Öncelikle Google hakkında biraz daha bilgi vermem lazım.

Google Reklam Servisleri ile Kazanç Sistemi
Reklam sektörü en çok para getiren sektördür. Rekabet halinde olan firmaların en büyük yardımcısı reklamdır. Birçok firma üretim yapmaktadır. Önemli olan ürünü hedef kitleye ulaştırmaktır. Burada devreye reklam girer. Şu an en çok para getiren sektör olan reklam insanlar için gelir imkân sağlamaktadır. Google adsense bir reklam ağı bütünüdür. Bu ağda iki kol bulunmaktadır. Bir kolu reklam vermek için ikinci kolu ise reklam yayınlamak içindir. Bir reklam hesabınız bulunması şarttır. Google bu konuda çok hassastır. Bu yüzden birkaç kez reddedilebilirsiniz. Size birkaç ipucu vererek para kazanmanızı kolaylaştıralım.

Google ile Uğraşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Google’ den onay almak için öncelikle bir mail adresine sahip olmanız şarttır. Birde kitlere ulaşmış bir internet sitesi. Google’ den onay almak zor olsa bile en güvenilir ve yüksek kazanç sağlayan bir sistemdir. Bu yüzden verdiğiniz emeğin karşılığı alacaksınız. Google kötü kullanım amaçlarına kendini kapatmıştır. Yani ben tıklarım ziyaretçim artar diye düşünüyorsanız bir gün için ban yiyebilirsiniz. Google sahte tıklama yöntemine karşı kullanıcılarını inceler. Yani ne kadar eski ve sahte tık kullanmıyorsanız o kadar güvenilirsinizdir. O yüzden sakın sahteliğe başvurmayın. Sonrası çok basittir. Google size reklam verecek sizde sitenizde yayınlayacaksınız ve para kazanmaya başlayacaksınız. Sitenizin zamanla tıklama oranı artıkça o kadar fazla para kazanma oranınız artacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.