Güvenlik Görevlisi Arayan Hastaneler

 Gerek özel gerekse devlet hastanelerinde bay-bayan güvenlik görevlisi alımları devam ediyor. Sizde hastanelere iş başvurusu yaparak güvenlik görevlisi alımlarından yararlanabilirsiniz. Silahlı yada silahsız sertifikaya sahip güvenlik alımları ayrı ayrı yapılmaktadır. Aşağıda detaylarına değindiğimiz güvenlik alımları Türkiye genelinde farklı illerde yapılmakta.

Güvenlik İş Başvurusu


Çalıştığınız işten memnun değilseniz ve daha iyi koşullarda iyi bir işe sahip olmak istiyorsanız silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapan hastanelerde çalışabilirsiniz. Elbette bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adayların belli başlı bazı kriterlere sahip
olması gerekmektedir. Bay ve Bayan güvenlik görevlisi alımı yapan tüm hastaneler adaylardan güvenlik görevlisi sertifikası istemektedir.

Peki hastaneler hangi illerde özel güvenlik görevlisi alıyor. Peki hangi hastaneler özel güvenlik alıyor? Hepimizin bildiği gibi İstanbul, Ankara,İzmir, Eskişehir ve Konya gibi illerde güvenlik personeli alımı daha fazla olmaktadır. Bu illerde hizmet veren özel sağlık kurumları ve tıp merkezleri güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

Özel güvenlik alımı, yapan hastanelerin yayınladığı iş ilanlarına bakıldığında Ülkemizin farklı illerindeki hastanelerin güvenlik görevlisi alacağı görülmektedir. İlanlar için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=hastane g%FCvenlik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.