HAVAŞ Yer Hizmetleri İş Başvurusu Yeni Eleman Alımları

 Havayolları ulaşım şirketi Havaş yeni eleman alımlarına devam ediyor. Havaalanlarında çeşitli kadrolar için personel arayan Havaş iş başvuru formuna burada ulaşabilir sizde CV bilgilerinizi yetkililere iletebilirsiniz. Havaş Türkiyenin her şehrindeki havaalanlarında faaliyet göstermektedir. Sizde Havaş iş başvurusu yaparak yaşadığınız bölgedeki havaalanında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

havas-is-basvurusu
Havaş İş Başvurusu
SABANCI HOLDİNG İŞ İLANLARI BURADA

Türk Hava Yollarnın ulaşım ve yer hizmetleri gibi bir çok ihtiyaçlarını karşılama üzere kurulmuş olan Havaş 1958 yılında Usaş A.Ş olarak hizmete başladı 1993 yılında ise Havaş ismini aldı, uzun yıllardan beri Türk Hava Yolları’nın yer hizmetlerinde
çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye genelindeki havalimanlarında çalışmalarını sürdüren Havaş, TAV Havalimanları tarafından satın alınarak işletilmektedir.

Türkiye genelinde havayolu taşımacılığının artmasından dolayı sektör her yıl büyüme devam ediyor dolayısı ile Havaş’ta personel sayısı da her geçen gün yeni iş ilanları yayınlayarak çalışan sayısını artırmaktadır. Yer hizmelerini başarılı şekilde yürüten Havaş İstanbul başta olmak üzere Gaziantep, Antalya Gazipaşa, Trabzon, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Nevşehir, Sinop, Merzifon, Ağrı, Şanlıurfa, Şırnak, Sivas, Adıyaman, Bodrum, Dalaman,  Kayseri, Kastamonu, Batman, Kütahya, Konya,Muş, Elazığ olmak üzere toplam 25 ilde bulunan havalimanlarında hizmet vermektedir.

Havaalarında seyehat eden yolcuların ihtiyacı olan her türlü yer hizmetlerini karşılayacak deneyime sahip olan Havaş’ın bu ihtiyaçları karşılaya bilmek için çok sayıda da personele ihtiyaç duymaktadır. Hareket memuru,yolcu hizmetleri memuru, şoför, işçi alımları yayınlanan iş ilanlarının arasındadır.

HAVAŞ İnsan Kaynakları, tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparak kariyer yapmayı düşünenler için güncel iş ilanlarını yayınlayarak başvuru yapmak isteyenlere imkanlar sunmaktadır. Ayrıcak HAVAŞ İnsan kaynaklarına cv bırakılarak da iş başvurusu yapılmaktadır.HAVAŞ yaz dönemlerinde ise sezonluk işçi alımı ile artan ihtiyaçlara cevap vermektedir. Pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, olan personelin yetiştirilmesi için, “oryantasyon eğitimi” verilmektedir.

Havaş İş Başvurusu için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://online.havas.net/tr/webbasvuru/

1 yorum:

  1. ben nermin ozcan kahir univertesi idere ve sekreterlik fakultesi mezunuyum KPS sinavlarina girmedim ingilizce ve arapca konusuyorum bu ilana basvurmak istiyorum TC vatandasiyim ne yapmam gerekli bilgi verirmisiniz lutfen tel o5462703773

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.