İnfaz Koruma Memuru İş Başvurusu CTE 3222 Personel Alımında Son Günler

 Adalet Bakanlığının yayınladığı CTE İnfaz koruma memuru alımı ilanı için başvurularda son günlere girdik. Olurda başvuru yapmayan yada daha zaman olduğunu düşünen arkadaşlar elnizi çabuk tutun. 25 Ekim yani 2 gün sonra bitecek başvurular için sizde hemen iş başvurusu yapın infaz koruma memuru olma şansı yakalyın. CTE 3 bin 222 İnfaz koruma alımı başvuru şartları ve detaylarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

cte-is-basvurusu
İnfaz Koruma İş Başvurusu CTE 3222 Memur Alımı
PTT GİŞE VE BÜRO ELEMANLARI ALACAK HEMEN BAŞVURU YAP

 CTE infaz koruma memuru adayları Bakanlık internet sitesinden temin edecekleri  EK-1  başvuru formunu doldurup, öğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı ya da komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte
en son başvuru günü mesai bitimine kadar sınavı yapacak adalet komisyonu başkanlığına (sınav merkezi) veya herhangi bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına başvuracaklardır.

İnfaz Koruma Memuru alımına başvuru yapacak adaylar için başvuru şartları:
 Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak, ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Merkezi Sınavın ( KPSS- 2016 ) yapıldığı yılın Ocak ayı itibari ile 30 yaşını doldurmaış olmak ve 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Adaylardan Özel olarak, Erkeklerde 170 cm., kadınlarda 160 cm.’den kısa boylu olmamak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmamak ve en az lise mezunu olmak şartları aranacaktır.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI VE İŞ BAŞVURUSU YAP

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.