İş Bankası İş Başvurusu İle Yeni Personeller Alıyor

 Yılların eskitemediği ev köklü bankalarda İş Bankası iş başvurusu yaparak sizde iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. İş Bankası çeşitli kadrolarda ve şartlarda yeni memur alımı ilanları yayınladı. Hemen aşağıdaki başvuru şartları ve tarihlerini inceleyerek sizde bankaya iş başvurusu yapabilir bankacı olma şansı yakalayabilirsiniz. Aslında bankacılık eskiden olduğu kadar kolay değil. Herkes 8-5 mesai ile çalıştıklarını düşünür ama kamu bankaları haricinde bu saatler pek olası değil. Yine de kaliteli iş ortamı ve yüksek maaş sebebi ile bankacı olmak isteyenlerin İş Bankası iş başvurusu yapmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

is-bankasi-is-basvurusu
İş Bankası İş Başvurusu Personel Alımları
ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI VE İŞ BAŞVURUSU
Türkiye İş Bankası tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında müfettiş yardımcısı pozisyonu için çok sayıda memur ve personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki İş Bankası memur ilanı detayları nedir, kimler başvuru yapabilir.
BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandası olmak
İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini iyi biliyor olmak
Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yasını doldurmamıs olmak. (02.12.1987 ve sonrasında doganlar basvurabileceklerdir.)
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmıs ya da en erken 2018 yılı Haziran ayına kadar erteletmis olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 01.02.2018 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)
Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle egitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle egitim veren yüksekokulların asagıda belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmıs, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki esleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 19.01.2018 tarihinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.)
BAŞVURULAR
Yukarıda belirtilen şartlar aranmakta olup adayların ilgili pozisyon için 20 Kasım 2017 tarihine kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Diğer detayları adaylar buradaki bağlantımızdan öğrenebilirler

BELEDİYELER İÇİN KPSS ŞARTI OLMADAN PERSONEL ALIMLARI YAPILIYOR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.