Kamuya Aşçı, Garson ve Bahçıvanlar Alınacak (2100 TL Maaş)

 Kamu kurumlarında çeşitli kadrolarda personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Aşçı, Garson ve bahçıvan alımı yapacak olan Danıştay başkanlığında 2100 TL Maaş verilecek. Sözleşmeli kadrolar için yapılacak personel alımı detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

danistay-is-ilanlari
Destek Personelleri Alımı
önerilen ilan:
OGM Memur Alımları Yapıyor

 Danıştay Başkanlığı 13 Ekim 2017 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınladığı duyuruda bünyesine çeşitli kadrolarda sözleşmeli personel
alımı yapıyor. Yayımlanan resmi ilan metninde belirtilen başvuru şartlarına uygun olan tüm adaylar başvuru yapabilecek. Durumu bu ilana başvuru için uygun olan adaylar uygulamalı ve sözlü sınava tabi tutulacak olup başarılı olan adaylar sözleşmeli olarak göreve başlayacaklardır.

Danıştay Başkanlığı 17 sözleşmeli destek personeli alımı kapsamında 5 bahçıvan, 7 garson ve 5 aşçı alımı yapılacaktır. İlana lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek olup adaylardan KPSS B grubu KPSSP94, KPSSP93, KPSSP3 puan türünden 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Garson Kadrosu İçin adayların; Turizm Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümü veya meslek lisesi ve dengi okulların otelcilik, turizm otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik, turizm, turizm endüstrisi servis hizmetleri bölümlerinden mezun olmak veya lise ve dengi okullardan mezun olup garson bonservisine veya 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu uyarınca alınmış ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmak veya garsonluk mesleğinde iki yıl çalışmış olduğunu belgelemek. (Garson bonservisine sahip olanlar ile “Garson” statüsünde iki yıl çalışmış olanlar; Sosyal Güvenlik Kurumlarına prim ödemek suretiyle Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesini ibraz etmeleri zorunludur.)

Aşçı Kadrosu İçin adayların;

En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
Aşçılıkla ilgili en az meslek lisesi mezunu olmak veya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinin veya diğer resmi Kurum veya Kuruluşların düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak,
Aşçılık mesleğinde en az iki yıl çalışmış olduğunu belgelemek. (Sosyal Güvenlik Kurumlarına Prim ödemek suretiyle “Aşçı” statüsünde iki yıl çalışmış olduğuna dair Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesinin ibraz edilmesi zorunludur.)
Bahçıvan Kadrosu İçin adayların;

En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
Bahçıvanlık bonservisi sahibi olmak. (Sosyal Güvenlik Kurumlarına Prim ödemek suretiyle “Bahçıvan” statüsünde çalışmış olduğuna dair Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesinin ibraz edilmesi zorunludur.)
BAŞVURU

Danıştay Başkanlığı sözleşmeli destek personeli alımı için başvurular 27 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular http://www.danistay.gov.tr internet sitesinden temin edilecek başvuru formu ile yapılacaktır. İlanın detayları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.danistay.gov.tr/duyurudetay-315.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.