Karayolları İş Başvurusu Kamu Personelleri Alacak

 Karayolları genel müdürlüğü yayınladığı ilanlar ile kamu personelleri alımına devam ediyor. Bugün yayınlanan ilanlar ile çeşitli kadrolarda personeller alınacak. Karayolları iş ilanlarını İŞKUR üzerinden yayınlamaya devam ediyor.

Karayolları İş Başvurusu
HAVAŞ YER HİZMETLERİ İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ARTIK SENDE EV SAHİBİ OLMALISIN ŞİMDİ AL-2019'DA ÖDEMEYE BAŞLA-HEMEN TESLİM

Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı bölgelerden toplamda 12 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştirecek. Karayolları Genel Müdürlüğü 4 engelli ve 8  Eski hükümlü personel olmak üzere,
Önlisans mezunu Ankara'da 2 ve Bolu'da 1 Engelli, Lise ve Dengi okul mezunu Boluda 1 Engelli işçi, Lise ve Dengi okul Mezunu İstanbul'da 1 ve Ankara'da 1 Eski hükümlü işçi, Önlisans mezunu İstanbul 1, Ankara 2 ve Bolu 1 işçi ve lisans mezunu Ankara 1 ve Bolu 1 olmak üzere toplamda 12 kişi alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?
Karayolları Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar, 18 Yaşını tamamlamış olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak, Engelli adaylar için Engelli Kamu personeli Seçme Sınavına girmiş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve En az lise mezunu olmak şartı ile Önlisans veya Lisans mezunu olmak şartları aranacaktır.

Adaylar bu şartları taşımaları ve başvurularını yaptıkları dahilinde Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak Sözlü sınava katılacaklardır.Türkiye İş Kurumu tarafından gönderilen Sözlü sınav / mülakat listesinde yer alan adayların adreslerine Sözlü sınav / mülakat tarihi, yeri ve istenilen belgeleri bildirir tebligat gönderilecektir.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilan yayımladığı tarihten itibaren başlayabilecek ve en geç 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yani başvurular en geç, 03 kasım 2017 tarihine kadar, başvurularını Türkiye İş Kurumu internet sayfasına yada Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.