Kazakistan 20 Bin Türk Personel Alımı

 Yurtdışı iş ilanlarını takip eden iş arayan arkadaşlarımız için Kazakistan olanaklarından bahsetmek istiyoruz. Kazakistanda görev yapan Türk şirketler projeleri için Türk personel çalıştırmak istemektedir.

Kazakistan İşçi Personel Alımları
UKRAYNA PERSONEL ALIMLARI 4 BİN TL KAZANMAK

Kazakistan’da yeni kalkınan ülkeler arasında olduğu için sürekli büyümeye yönelik aksiyonlar alıyor. Çeşitli işyerleri, restoranlar, oteller, oyun alanları, sosyal aktivite salonları gibi pek çok konuda bina inşaatına gidiyor. Bunun için de Türkiye başta
olmak üzere birçok ülkeden işçi alımı yapıyor. Maaşların ise 2 ile 3 bin arasında değişeceği yönünde açıklamalar söz konusu. Üstelik yalnızca inşaat sektörü için değil, otomotiv, saç tasarım, tekstil, grafik, demir işletmeciliği, mimarlık gibi pek çok sektörde alımlarını sürdürüyor.

Kazakistan İş İlanları İş Başvurusu için ENKA İNŞAAT, GAMA İNŞAAT firmaları ile İnternet siteleri üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Girişimci ya da Geçici İş Akımı

Kazakistan Türk girişimcilere de çeşitli hak ve hibeler ile desteğini sürdürüyor. Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülke aynı zamanda hibe politikaları ile de oldukça sık adından söz ettiriyor. Yerleşik olarak değil de geçici iş düşünenler ise Anadolu Grubu, Koç grubu gibi firmalardan müracaatta bulunabiliyor. Bunun yanında ülkenin konsolosluklarına başvuru yapmak da mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.