Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Kadrolu İşçi Memur Alımı İlanı Yayınladı

 Kıyı emniyeti genel müdürlüğü yayınladığı yeni memur alımı ilanları ile kamuda çalışmak isteyenlerin başvuru yapmasını beklemektedir. Kuruma çeşitli kadrolardan personel alımları yapılacaktır. İŞKUR aracılığı ile yayınlanan ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde Kıyı emniyeti iş başvurusu yapabilirsiniz.

kiyi-emniyeti
Kadrolu İşçi Memur Alımları
KYK MEMUR PERSONEL ALIMI İLANLARI YAYINLADI

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü IŞKUR’un internet sitesinden yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine kadrolu olarak 40 İşçi alımı yapacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor buna göre 1 bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, 2 elektrik teknikeri, 1 İnşaat Teknolojisi Teknikeri, 1 inşaat
mühendisi, 1 makine teknikeri, 2 Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi, 2 kimya mühendisi, 1 Gemi Makineleri İşletme Mühendisi, 1 çevre mühendisi, 1 bilgisayar mühendisi, 7 büro memuru ve 20 deniz trafik operatörü olmak üzere 40 personel alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yukarıda belirtilen pozisyonlara başvuru yapabilmek için 2016 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. Her pozisyon için farklı başvuru şartları istendiği için ilan metnini inceleyebilirsiniz.

Pozisyonlar hakkında verilen başvuru şartları ve diğer detaylar için adaylar Türkiye İş Kurumu nun internet sitesinden bilgi alabilirler. Başvurular İŞKUR tarafından internet ortamından veya hizmet merkezlerinden alınacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.