MEB 47850 Hizmetli Alımı Yapacak, Hemen Başvuru Yap

 MEB sadece öğretmen değil yıl içinde hademeden güvenlik görevlisine kadar çeşitli kadrolarda personel alımı yapmaktadır. Son yayınlanan habere ve ilana göre MEB 47 bin 850 kişilik hizmetli alımı yapacak. Meb kadrolarında görev almak isteyenler detaylı bilgiye hemen aşağıda ulaşabilir sizde hizmetli iş başvurusu yapabilirsiniz.

MEB hizmetli alımı başladı


önerilen ilan:
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORMAN MUHAFAZA MEMURLARI ARIYOR

Milli Eğitim Bakanlığı okullarında çalışmak üzere toplam 47 bin 850 hizmetli, temizlik ve çevre düzenleme görevlisi alımı yapıyor. Peki bu ilanlara adaylar
nasıl başvuru yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Yukarıda verilen linki takip edecek olan adaylar İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP)'nin resmi internet sitesine giriş yapabilir. Buradan ara butonuna basacak olan adaylar tüm ilanları görebilir. MEB çevre düzenleme görevlisi, bakım ve onarım, hizmetli, temizlik görevlisi ilanlrını gördüğünden müracaatlarını oradan ya da ilanın yayımlamış olduğu il, ilçe İŞKUR merkezlerine giderek başvurularını tamamlayabilir.

Adaylardan her hangi bir özel şart aranmamakta olup yurt geneli alımlar sürüyor. Buna göre Türkiye geneli MEB 47 bin 850 hizmetli alımı yapıyor. Alımların bir bölümü yapıldı ve bir bölümü ilan olarak yayımlanmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.