MEB 9473 Güvenlik Elemanı Alacak

 MEB hizmetli alımı yanında toplum yararına çalışma projesi kapsamında güvenlik görevlileri alacaktır. Milli eğitim bakanlığı ihtiyaçları doğrultusunda İŞKUR aracılığı ile ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Çocukların güvenliği açısından çok iyi olan bu ilan ile 9 bin 473 yeni güvenlik elemanı alımı yapılacak.

meb-is-ilanlari
MEB Güvenlik Elemanları Alıyor
önerilen ilan:
MEB HİZMETLİ ALIMLARINA BAŞLADI, HEMEN BAŞVURU YAP

Milli Eğitim Bakanlığı İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 9 bin 473 kişilik güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Güvenlik olmak isteyenlerin İŞKUR TYP kapsamında müracaatlarını gerçekleştirmesi
gerekmektedir.
https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Başvuru yapacak olan adayların yukarıda yer alan linki açması ve sol üstte bulunan ara bölümüne basarak tüm TYP ilanlarını görüntülemesi gerekmektedir. İlgili Milli Eğitim Bakanlığı güvenlik görevlisi ilanlarını gören adaylar başvurularını buradan ya da ilanın yayımlandığı İŞKUR şubelerine giderek müracaatlarını gerçekleştirebilir. Alımlar Türkiye geneli devam etmekte olup toplam 9 bin 473 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların alımlar bitmeden başvurularını yapması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.