MEB İş Başvurusu 60 Bin Hizmetli ve Güvenlik Alınıyor

 Bu ilanı sizinle ne kadar paylaşsak azdır arkadaşlar. MEB okullarda görevlendirmek üzere hizmetli ve güvenlik elemanı alımları yapıyor. Maliye bakanlığının onayı sonrasında hemen alımların yapılmaya başlanması da tebrik konusu. Sizde aşağıdaki detaylarımız doğrultusunda MEB iş başvurusu yapabilir yaşadığınız bölgeye en yakın okullarda olanaklarına ulaşabilirsiniz.

meb-is-basvurusu
MEB İş Başvurusu 60 Bin Eleman Alımı
KAMU KURUMLARINA 50 BİN YENİ MEMUR ALIMI YAPILIYOR

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türkiye'nin dört bir yanında toplam 60 bin kişilik güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar
ilgili ilanlara nasıl başvurularını yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Başvuru yapmak isteyen adaylar için hemen yukarıya Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Porgram (TPY)'nin resmi arama sayfası verilmiştir. Bu linki takip edecek olan adaylar tüm ilanları ara butonuna basarak görüntüleyebilir.

Milli Eğitim Bakanlığı güvenlik görevlisi, çevre düzenleme görevlisi, temizlik görevlisi ve hizmetli ilanlarını adaylar bu link aracılığı ile görebilmekte olup alımların yapıldığı illeri çıkartarak okulun bulunduğu il veya ilçe İŞKUR merkezine gidecek olan adaylar müracaatlarını buradan tamamlayabilir.

BELEDİYELER İÇİN KPSS ŞARTI OLMADAN PERSONEL ALIMLARI BURADA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.