MEB Okullar İçin Temizlik Ve Güvenlik Elemanları Alıyor

 Milli Eğitim Bakanlığı okulların güvenlik ve temizlik işleri için toplum yararına çalışma projesi kapsamında personel alımlarına devam ediyor. Çalışma bakanlığı tarafından duyurulan MEB kurumunun 60 bin personel alımı içinde hademeler ve güvenlik elemanları da var. Sizde okulda çalışmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki detaylar doğrultusunda iş başvurusu yapabilir toplum yararına çalışma projesi kapsamında MEB'e bağlı okullarda iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

meb-temizlik-elemani-alimlari
MEB Temizlik ve Güvenlik ELemanları Alacak
1600 NUFUS MEMURU ALIMI İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı okullara temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımları İŞKUR, Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında gerçekleştirilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bu sene 2017 ve 2018 eğitim öğretim yılında istihdam etmek üzere
toplam 60 bin kişilik temizlikgörevlisi ve güvenlik görevlisi çalıştıracaktır.

Alımların bir bölümü yapıldı ve alımların geriye kalanı yapılmaya devam ediyor. İlanlar İŞKUR, Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında gerçekleştirilmektedir. İlanları görmek isteyen adayların; https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx buradaki belirtilen linki takip etmesi ve sol üstte bulunan ara bölümüne basarak tüm ilanları görüntülemesi gerekmektedir. Milli Eğitim Bakanlığının temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi ilanlarının tümü buradan görüntülenmekte olup adaylar buradan da müracaatlarını gerçekleştirebilir. İlanlar aralıklarla yayımlanmakta ve süresi biten ilanlar kaldırılmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.