OGM KPSS 50 Puan İle Memur Alımları Yapıyor

 DPB'de yayınlanan ilana göre Orman genel müdürlüğü KPSS 50 puan ile orman muhafaza memurları alacak. İhtiyaç duyulan kadrolarda memur alımlarını Devlet personel başkanlığı aracılığı ile yapan OGM yeni ilanlarını da yayınlamaya devam ediyor. Daha önce yayınlanan ilandan daha fazla memur alımı yapacak OGM toplamda 125 kişilik memur alımı yapacak.

memur-alimi
Orman Genel Müdürlüğü Memur Alımı
KAMUDA KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI YAPILIYOR, BAŞVURU İÇİN HEMEN TIKLAYIN

OGM Memur alımına Başvuru Şartları:
Orman Genel Müdürlüğü alım yapacağı kadro için adaylardan 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güncelik soruşturması ve arşiv araştırmasında olumlu sonuç alabilmek, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından
KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Yükseköğrenim kurumlarına bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Orman Genel Müdürlüğü memur alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularına 01 Kasım 2017 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 15 Kasım 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını, http://basvur.ogm.gov.tr/hi zmetenvanteri/ adresindeki başvuru formunun adaylar tarafından doldurulması suretiyle çevrimiçi (online) olarak alınacaktır. Başvuru işlemleri 15/11/2017 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.