Öğretmenevi İçin KPSS Şartsız Personeller Alınacak

 Aydın Kuşadası Öğretmenevine KPSS şartı olmadan 1 beden işçisi alımı yapılacağı ilan edildi. İŞKUR tarafından 27 Ekim 2017 tarihinde  yayınlanan ilan ile Kuşadası Öğretmenevi Aso Müdürlüğü bünyesine personel alımı yapılacağı belirtilmiştir.

KPSS Şartsız Memur Alımları


İlanın yayın tarihi olan 27 Ekim 2017 tarihinde başlayan başvurular 06 Kasım 2017 de sona eriyor. Bu tarih aralığında Kuşadası öğretmenevine yapılacak
başvurular adayların bulundukları il ve ilçede bulunan işkur  müdürlüklerinden başvuru yapabilecekler.

ILANIN DETAYLARI

Kuşadası Öğretmenevi işçi alımı ilanına başvuru için adayların en az İlkokul mezunu olması gerekiyor. Başvurular 06 Kasım 2017 tarihine kadar Işkur’un (00004094747) numaralı talebine şahsen veya internetten başvuru yapabilecekler. Yapılan başvurular sonrasında işe alınacak personel 17 Kasım 2017 tarihinde noter kurası ile belirlenecektir.

Kuşadası Öğretmenevi Aso Müdürlüğü işçi alım ilanına başvuru yapan ve nihai listede ismi olan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.