Pegasus İş Başvurusu Lise Mezunu Eleman Alımları

 Türkiyenin en köklü özel havayolu firmalarında Pegasus yeni personel alımları yapmaya devam ediyor. Çeşitli kadrolardaki açık iş ilanlarına burada ulaşabilir sizde Pegasus iş başvurusu yapabilirsiniz. Daha çok halk için düşük bilet fiyatları ile bilinen Pegasus yıl içinde ihtiyaçları doğrultusunda yeni personel alımlarını hızlandırdı. En az lise mezunu personel alımları ile de göz dolduran firmaya sizde CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

pegasus-is-basvurusu
Pegasus İş Başvurusu Lise Mezunu Personel Alımları
TCDD 1000 KİŞİDEN FAZLA ELEMAN ALIMI YAPACAK

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi yayınladığı ilan ile bünyesine 30’a yakın personel alımı yapıyor. En az lise mezunlarının başvuru yapabileceği pozisyonlara bakıldığında; Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı, Gelir Kontrol Uzmanı, Uçak Yükleme
İşçisi, Ofis Destek Elemanı, İkinci Pilot, Teknik Satın Alma Uzmanı, Elektrik Teknisyeni, Teknik Kalite Güvence Uzmanı, Kıdemli Çalışma İlişkileri Uzmanı.

BAŞVURULAR

Yukarıda Pegasus havayollarının alım yapacağı pozisyonlardan bazıları verilmiştir. Pegasus Hava Yolları personel alımı hakkında bilgi almak isteyen adaylar buradaki bağlantımızı takip etmesi, ve açılan sayfadan başvurularını tamamlaması gerekmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.