PERİSCOPE İle Cep Telefonundan Para Kazanmak

 Twitter’ın çok fazla kullanıcı tarafından kullanılan canlı yayın platformu olan Periscope’a yapılan son güncelleme ile yalnızca uygulama içi satın alınabilecek kalpler sayesinde, periscope uygulamasından para kazanmak mümkün. İnternette özellikle şu son günlerde çok fazla yaygınlaşan periscope uygulaması sayesinde artık kullanıcılar hem eğlenceli vakit geçirip, hem de eğlenirken para kazanma imkanları bulacaklar.Kalpler Ne İşe Yarıyor?

Periscope aracılığı ile canlı yayın yapan kişileri beğendiğinizi ne şekilde gösterebilirsiniz? Yeni kullanıma sunulan uygulama ile gönderdiğiniz kalplerle bunu yapabilirsiniz. Peki uğrunda az veya çok, para harcayacak kadar beğendiğiniz canlı yayınları
ve o yayınları yapan kişiye hayranlığınızı nasıl belirtirsiniz? Elbette kalpler ile. Bahsedilen bu yeni uygulama, dünden itibaren Google Play Store gelen güncelleme ile uygulamanın içerisine dahil oldu. Twitter, ücretsiz bir şekilde kullanıma sunduğu periscope aracılığı ile gelir elde eden kullanıcıların gelirlerine ortak olabilmek için bu yöntemi sisteme dahil etti. Bu kalpler yalnızca uygulama içerisinde satın alınabiliyor. Bu durumda her iki tarafta kazanç sağlamış oluyor.

Kalpler Nasıl Kullanılıyor?

Bu yeni olan kalbi diğerlerinden ayrılan özelliği ise, animasyonlu olması, daha canlı ve değişik yapısına uygun büyüklüğü ile de dikkatleri üstüne toplayan bir ifade şekli oluştu. Bu kalpler yalnızca canlı yayın süresinde gönderilebiliyor, ve en fazla harcanabilir kalbe sahip olan kişiler daha üst sıralarda daha çok kişi ile buluşma şansını kazanmış oluyor.

Kalp Nasıl Satın Alınıyor?

Kalp satın alabilmek için ilk önce, sanal olmayan gerçek para ile Periscope parası satın almak gerekiyor. Fiyat aralığı ise 0.99$ 1040 kalp 99.99$’a ise 134650 kalp arasında değişmekte. Bu süper kalpler kendi içlerinde karakteristik özelliklere ve farklı animasyonlara göre değerlendiriliyor.

Kalpler Nasıl Gerçek Paraya Dönüşür?

Toplanan bu süper ve eğlenceli kalpler sayesinde söz konusu olan yayıncı Twitter aracılığı ile super Broadcoster uygulamasına davet ediliyor ve burada topladığı tüm kalpleri sıcak paraya dönüştürme imkanına sahip oluyor. Dilerseniz bu yeni uygulamayı şu anda ki en güncel sürümünü indirebilir, yayın aracılığı ile para kazanmayı iyi bilen şanslı kişilerin arasında yer alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.