PTT İş Başvurusu 4 Bin 250 Personel Alınacak

 PTT yıl içinde yaptığı personel alımlarında yüzlerce kişiye iş olanağı sağlamıştır. PTT iş başvurusu yapacak kişiler sürekli bir alım haberi beklemekte özellikle dağıtıcı kadrolarının fazla olmasını istemektedir. Moto kurye ile şehir içi dağıtım yapan PTT elemanları kalabalık trafiğin de üstesinden çok kolay gelebilmektedir. PTT dağıtım elemanlarının maaşları 2500 ile 3500 TL arasında değişmektedir.

ptt-is-basvurusu
PTT İş Başvurusu 4250 Personel Alımı


 Yıl içinde alımı planlanan PTT 2017/2 ve 2017/3 4 bin 250 personel alımını iptal eden PTT yeni personel alımı ilanını yayınlamaya hazırlanıyor. PTT iş başvurusu yapacak adaylar yeni ilana sitemizde ulaşabileceksiniz.

BELEDİYELER İÇİN ZABITA MEMURU ALIMLARI BURADA

Şirketten yapılan yazılı açıklamada, son günlerde personel alımında uygulanan yönetmelikle ilgili Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından verilen
karara yönelik bazı haber ve yorumların kamuoyuna yansıdığı belirtilerek, konuya ilişkin açıklama yapma zorunluluğunun doğduğu ifade edildi.

"Şirketimizce personel istihdamı 'Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinde Çalıştırılacak İdari Hizmet Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik' gereğince yapılmaktadır. Buna göre, personel alımlarına ilişkin işlemler devam etmekteyken, Basın Yayın İletişim ve Posta Emekçileri Sendikası tarafından anılan yönetmeliğin ilgili hükümlerinin iptali ve yürütmesinin durdurulması talebiyle açılan davada, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından verilen karar şirketimize 13 Eylül 2017'de tebliğ edilmiştir. Söz konusu kararla şirketimizce yapılan 2017/2 ve 2017/3 personel alımlarının yürütmesinin durdurulmasına karar verilmiş olduğundan, ilgili alım süresinde başvuru yapan adayların mağdur edilmemesi ve ihtiyaç duyulan personelin istihdamı için gerekli düzenlemeler yapılarak mevzuat çerçevesinde yeniden personel alımı ilanına çıkılacaktır." ifadelerine yer verildi.

UKRAYNA İŞÇİ PERSONEL ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU

1 yorum:

  1. ben nermin ozcan kahir univertesi idere ve sekreterlik fakultesi mezunuyum KPS sinavlarina girmedim ingilizce ve arapca konusuyorum bu ilana basvurmak istiyorum TC vatandasiyim ne yapmam gerekli bilgi verirmisiniz lutfen tel o5462703773

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.