Sermaye Koymadan İnternetten Para Kazanmak

 Yeni işsiz kaldınız yada okulunuz yeni bitti. Kendi işinizi kurmak istiyorsunuz ama hiç sermayeniz yok. Tam bu aşamada deneme yanılma yöntemi ile internetten para kazanabilirsiniz. Aşağıda sizler için sunacağımız iş fikirlerini deneyerek sizde evinizden bilgisayar başında para kazanabilirsiniz. En baştan söyleyelim internetten para kazanma öyle ha deyince olacak iş değil. Çok zamana ve sabıra ihtiyacınız var.

para-kazanma
Sermayesiz Para Kazanma
SABUN PAKETLEME YAPARAK EVDEN 2000 TL KAZANMAK

Makale Yazarak Para Kazanma

İnternet ortamında makale yazarak para kazandıran siteler bulunmaktadır. Bunları araştırarak kendinize uygun olan birini seçip üyelik yaptıktan sonra yazmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar çok makale yazıp teslim ederseniz o kadar fazla para
kazanabilirsiniz. Bu tür sitelerde çalışacağınız zamanları kendiniz seçersiniz. Hangi saat aralığı size uygun ise o saatler arasında çalışırsınız.

E Ticaret

İnternet ortamında satış yapan bir firma ile anlaşarak, o firmanın ürünlerini satarak para kazanmak mümkün. Bu ürünleri bir site kurarak satabilirsiniz. Sosyal medya hesabı aracılığı ile bu ürünlerin reklamını yaparak satış hacminizi arttırabilirsiniz. Firmanın ürünlerini aracı olarak sattığınız için komisyon alırsınız. Sattığınız ürün sayısına göre komisyon miktarınız artacaktır. Bu iş için de herhangi bir sermaye ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Blog Yazarlığı

Kaleminize güveniyorsanız kendinize internet üzerinden bir blog açabilirsiniz. Bu blog üzerinden yazılar yazarak para kanabileceğiniz gibi blogunuza reklam alarak kar getirinizi arttırabilirsiniz. Bu iş içinde sermaye gerekmediği gibi düzenli bir şekilde yazmanız yeterli.

Forum Moderatörlüğü

Forum moderatörlüğü için sermaye gerekmez ama biraz uzmanlık gerektiren bir iş. Bir foruma moderatör oluyorsunuz. Yapacağınız iş spam mesajları yakalayarak üyelere yardımcı olmak. Bu işi yapmak isteyenlerin düzenli olarak gün için de bu işe bir kaç saat zaman ayırmaları gerekir. Bu zamanı ayırarak forum sahiplerinden düzenli olarak para kazanmak mümkündür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.