Silahlı Silahsız 3600 Güvenlik Elemanı Alınacak, Başvuru Yap

 Gerek özelde gerekse kamuda taşeron firmalar aracılığı ile Güvenlik elemanı alımları hız kesmeden devam ediyor. Silahlı yada silahsız ayrı ayrı ilanlar yayınlayan firmalar 3 bin 600 kişilik yeni güvenlik alımı yapacak. Son yılların en çok iş aranan sektörü olan Güvenlik sektöründe binlerce kişiye istihdam sağlanıyor.

Güvenlik İş Başvurusu ve İş İlanları
önerilen ilan:
LİSE MEZUNU GARDİYAN ALIMLARI BAŞLADI

Farklı illerde bulunan firmalar tarafından hazırlanarak iş ilanı yayınlayan kurumlara gönderilen personel talep formlarına bakıldığında Türkiye
geneli 3 bin 600 güvenlik görevlisi alınacağı görülmektedir. Güvenlik elemanı alımı için talep edilen şartlar şöyledir;

Başvuru Şartları


  • En az lise mezunu olmak
  • Güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilir olmak
  • Sağlık sorunu olmamak
  • Boy kilo yeterli düzeyde olmak


GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI YAPAN FİRMALAR
Yukarıda belirtilen şartlara uygun olan adaylar; Darüşşafaka Cemiyeti Özdilek / Wyndham Grand İzmir Özdilek Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. ve Tic. A.Ş. D Otel Marmaris Turizm İşl.Ve Tic.A.Ş.-D Maris Bay T.C. Nişantaşı Üniversitesi Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Amerikan Hastanesi Tesis Yönetim Firması Kentsel Hizmetler Yapı ve İşletme San. Tic.A.Ş. Özdilek / AVM Koç Üniversitesi Hastanesi YILPORT Holding Özak Global Holding gibi ilan yayınlayan kuruluşlara başvuru yapabilirler.

Silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapan firmalardan bir kaç tanesini yukarıda sıraladık, İlan yayınlayan tüm firmaları görüntülemek ve iş başvurusu yapmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

1 yorum:

  1. Ben dilek kaya dört cocugum varihtiyaclarını cok zor karsılıyorum adanada yasıyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım

    YanıtlayınSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.