SYDV İş Başvurusu İnceleme Personelleri Alınacak

 Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları yarı kamu kurumları olmakla beraber yeni personel alımlarına devam ediyor. Sizde SYDV iş başvurusu yaparak çeşitli kadrolardaki olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizin olmazsa olmazı sosyal yardımlaşma ihtiyacı olanlara yardım amacında hızır gibi yetişen kurumlardır. Ne insanlar var ki akşamları sofraya sıcak bir çorba koymak için bu tip yardımlaşma kurumlarından yararlanmaktadır. Sizde böyle hayırlı işlerde görev almak istiyorsanız aşağıdaki detayları inceleyebilir SYDV iş başvurusu yapabilirsiniz.

sydv-is-basvurusu
SYDV İnceleme personelleri alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını belirtti. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine 1 kişilik kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Adaylar belirsiz süreli alınacak olup başvurularını en geç 27 Ekim 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvuru yapabilmeleri için, ÖSYM tarafından yapılan Kamu personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.
GENEL BİLGİLER:
Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ünvanıyla çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme kadrosu için ilana çıkılması kararına verilmiştir.
Aranan Şartlar:
1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

3) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
4) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,
5) Bilgisayar kullanabiliyor olmak,
6) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak arasında olmak,
7)Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında Büro İş ve İşlemlerinde en az 6 ay çalışmış olmak
8)Başvuracak adayların bayan olması
9) İlan yayın tarihinden 1 gün önce de Pendik sınırları içinde oturuyor olmak.
10)Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesinde bulunan herhangi bir bölümden veya Sosyal Hizmetler ,Sosyoloji, Psikoloji bölümü mezun olmak.

AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIMLARINA BURADA İŞ BAŞVURUSU YAPABİLİRSİN 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.