TBMM 20 Bin TL Maaş İle Memurlar Alacak

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından yüksek maaşla kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. TBMM bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 sözleşmeli bilişim personeli alınacak.  TBMM tarafından alınacak sözleşmeli personellere 10.023,26 TL ile 20.046,52 TL arasında ücret ödeneceği ilanda belirtildi.

TBMM Memur Alımı


 Başvuru yapabilmek için ilanda lisans bölümlerinden mezun olmak, 657 sayılı DMK’nın 48'inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak, alanında 3 ila 5 yıllık tecrübe sahibi olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor. Ayrıca, hizmetin
gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip olup yoğun iş temposuna ayak uydurabilme ve takım çalışmasına yatkın olmak şartı bulunuyor. Kadro pozisyonlarına göre aranan özel şartlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Adaylar başvurularını TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı 06543 Bakanlıklar Ankara adresine 18 Ekim ile 27 Ekim 2017 tarihleri arasında istenen belgelerle birlikte şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.