TBMM Personel Alımı Başvuruları Yarın Son Gün

 Türkiye Büyük Millet Meclisi sözleşmeli personel alımı başvurularında sona gelindi. Çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak olan TBMM toplamda 22 kişi alacak. Sizde aşağıdaki başvuru şartları ve tarihlerde hemen TBMM iş başvurusu yapabilirsiniz. TBMM memur alımı başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar sözlü sınava davet edilecekler.

TBMM Memur Alımı Başvuruları


 İlana göre Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM ), 1 Kıdemli Sistem Uzmanı, 1 E-posta Sistem Uzmanı, 7 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 2  Portal Yazılım Geliştirme Uzmanı, İstanbul 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 Sistem Uzmanı, 2 Siber Güvenlik
Uzmanı, 2 Kıdemli Network Uzmanı, 1 Veri Tabanı Uzmanı, 1 Yazılım Geliştirme Takım Lideri, 1 Yazılım Mimarı ve 1 Sistem ve Network Uzmanı (İstanbul) olmak üzere toplamda 22 sözleşmeli personel alınacak.

TBMM başvurularının 18 Ekim 2017 tarihi itibari ile başlamasının ardından artık başvurular sona ermektedir. Adaylar başvurularını en geç 27 Ekim 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri şarttır. Buna göre başvurular, istenilen belgeler ve TBMM resmi sitesinden alınacak başvuru formu ile birlikte TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı 06543 Bakanlıklar/ANKARA adaresine şahsen veya posta yolu ile yapmaları gerekmektedir.

Adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, kadronun gerektirdiği nitelikleri taşımak ve Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.