TCDD 1118 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

 TCDD bu sene de yüzlerce yeni personel alımı yapacak. Memur olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği kurumların başında gelen TCDD 1118 kişilik memur alımı yapacak. Peki TCDD 1118 memur alımını ne zaman ve hangi kadrolarda yapacak.

ŞEKİLLİ MEYVE SEBZE ÜRETEREK PARAYA PARA DEMİYORLAR

 TCDD'nin bu sene ne zaman ve kaç kişilik memur, personel alımı yapacağı merak ile beklenmekteyken sonunda Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan önemli bir duyuru yaptı.

TCDD İş İlanları
TCDD 1118 Memur Alımı Yapacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama da TCDD'nin bu ay içerisinde bin 118 memur alımı yapacağı
belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak, TCDD memur alımı detayları nedir.

BAKAN MEMUR ALIMI DUYURUSU YAPTI!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından yapılan açıklama ile TCDD'nin alt yapı ve taşımacılık alanları için memur alımı yapacağı belirtildi. Buna göre TCDD, alt yapı için 773 memur ve 623 memur'da destek personeli olarak alınacağı öğrenildi.

TCDD alt yapı ve taşımacılık alanları için toplam bin 118 (1.118) memur alımı yapılacak. TCDD memur alımı, TCDD personel ve sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandığında sitemiz aracılığı ile sizlere konu hakkında bilgi vereceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.