TUBİTAK MAM KPSS Şartsız Personeller Alacak

 Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapından 16 Ekim 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK MAM bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı birimlerine kamu personeli alacak. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuruları geçerli sayılacaktır. Ayrıca adaylar başvurularını, Online olarak kılavuzda verilen referans kodları ile yapacaklardır.

TUBİTAK Memur Alımları


ALIM YAPILACAK KADROLAR:

TÜBİTAK MAM bünyesine farklı birimlerde personel alacak. Buna göre, TÜBİTAK MAM Kimyasal teknoloji Enstitüsü'ne 6 Araştırmacı ve 2 Teknisyen
olmak üzere toplamda 8 personel alacak. TÜBİTAK MAM Kalite Yönetim Müdürlülüğü Uzman / Uzman yardımcısı alacak.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER

TÜBİTAK MAM alım yapacağı birimlerine adaylardan genel olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüü bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık durumu olmamak ve Lisans mezunu olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını www.mam.tubitak.gov.tr adresine kayıt olarak iş başvuru formu üzerinden yapmaları gerekmektedir. Bu şekilde istenilen belgeleri ve özgeçmişi sisteme yükleyerek başvuru yapılır. Bunun dışında yapılacak hiçbir başvuru kabul edilmez. Buna göre adaylar başvurularını en geç 06 Kasım 2017 tarihine kadar yapmaları gereklidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.