Türk Hava Yolları DO-CO Personel Alımları Yapıyor

Türk Hava Yolları ile seyahat edenlerin ismini yakından tanıdığı TURKISH DO & CO personel alımı yapacağı pozisyonları insan kaynakları sayfası üzerinden duyurdu. Türk Hava Yolları seyehatleri esnasında yolcularına ikram ettiği kahvaltı ve yemekler 2006 yılından bu güne kadar TURKISH DO & CO tarafından hazırlanıyor. Havayolu İkram sektöründe lider konumda olan firma kalitesini artırarak büyümeye devam ediyor.

THY DO-CO Personel Alımı


Genel merkezi İstanbul Atatürk Havalimanında olan DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş Adana, Antalya, Ankara, Trabzon, Sabiha Gökçen havalimanı, Dalaman, Bodrum, İzmir havalimanlarında toplam bin 500 kişi çalışıyor. Elbette sektörün lider firması
sadece Türk Hava Yolları değil toplam 63 havayolu şirketine hizmet veriyor. Bu denli büyük bir firma olmasına mütevellit sürekli yeni personel ihtiyacı oluyor. Yeni personel alımlarını farklı kariyer sayfaları üzerinden yapıyor.

Thy Do Co İkram Hizmetleri Personel Alımı 2017 yılında Trabzon, Dalaman(Muğla), Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir, Adana,Bodrum(Muğla) havalimanlarındaki şubelerinde görevlendirmek üzere en az ilk okul mezunu, sağlık problemi olmayan, vardiyalı çalışabilecek işçiler alınacaktır.

Do Co İkram Hizmetleri en çok fazla ihtiyaç duyduğu pozisyon aşçı olmak üzere, gıda teknikeri, pastacı, müşteri temsilcisi, temizlik görevlisi, şoför, servis, elemanı, ekmekçi, yükleme boşaltma işçileri almak üzere ilan yayınladı. İstenen şartlara uygun olan adaylar hemen alttaki bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/turkish-do-co-is-ilanlari-c12972-p42079/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.