TÜRKŞEKER Memur Alımları Yapacak

 TÜRKŞEKER yani Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş KPSS 60 puan ile memur alımları yapacak. DPB aracılığı ile yapılacak personel alımı detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesine 2 kişilik kadro ile Kimya Mühendisi alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvuru yapabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

turkseker-is-basvurusu
TÜRKŞEKER Memur Alımları
MÜBAŞİR ALIMLARI YAPILIYOR, BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye Şeker Fabrikaları personel alım ilanı 13 Ekim 2017 tarihinde İŞKUR web sitesinde yayımlanacka olup adaylar başvurularını oradan
yapabilir ve detaylı bilgi alabilirler.

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR NELERDİR?

Türkiye Şeker Fabrikaları alım yapacağı Kimya Mühendisliği kadrosu için adaylardan, Fakültelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek durumu olmamak ve Tehlikeli işlerde çalışabilecek olmak, En az 1 yıl bioetanol işinde çalışmış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacaktır.

Bu şartları taşıyan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden www.iskur.gov.tr adresinden veya ilanın yayımlandığı yerdeki ( Eskişehir Şeker Fabrikası ) İşkur il Şube Müdürlüklerinden yapabilirler. Başvurular 13 Ekim 2017 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 20 Ekim 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Ayrıca Başvurusu onaylanan adaylar , Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yapılacak olan sözlü sınava Ankara'da katılacaklardır. Sözlü sınava kimlerin katılacağı açıklama duyurusu ile yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.