TCDD Hareket Personelleri Alacak

 TCDD merkezi memur alımı ilanları ile Hareket memuru alımları yapmaya devam ediyor. TCDD yıl içinde yaptığı memur alımlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. TCDD yayınladığı ilanlar ile toplamda 80 kişilik hareket memuru alımı yapacaktır.

TCDD Memur Alımı


Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesi aracılığı ile KPSS 2017/2 merkezi yerleştirme ataması devam ederken Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü de kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere
bu atama aracılığı ile memur alımı gerçekleştirecektir. Buna göre TCDD hareket memuru kadrosu için toplam 80 kişilik atama yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü hareket memuru kadrosu için toplam 80 memur alımı gerçekleştirecektir. Peki kimler başvuru yapabilir. Buna göre adayların öncelikle ön lisans mezunu olması ve ekstra olarak ''1101, 3224, 7225, 7257, 7300 ve 7327'' nitelik kodlarına sahip olması gerekmektedir.

Adayın ön lisans düzeyi Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ne kadar yüksek olursa olsun yukarıda belirtilmiş olan nitelik kodlarına sahip değilse malesef başvurularını yapamaz. Başvuru yapsa dahi adayın ataması gerçekleştirilmez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.