Atatürk Havalimanı Personel Alımları Yapıyor

Atatürk Havalimanı İstanbul ilinde Avrupa Yakasında bulunan ve ülkemizin en önemli, en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyan bir havalimanıdır. Yurt içi uçuşlarda yoğun bir yolcu trafiği olduğu gibi yurt dışı giriş çıkışlarında da çok yoğun bir yolcu trafiğine sahiptir. Ülkenin yurt dışı çıkış noktalarından birisidir bu nedenle önemli bir konuma sahiptir. Yoğun yolcu trafiğini karşılayabilmek ve insanlara gecikmesiz hizmet verebilmek için çok sayıda personel çalışmaktadır. Atatürk Havalimanı İş İlanları istihdam edilen personel sayısı oldukça fazladır, bu yıl için de daha iyi hizmet verebilmek adına personel alımı gerçekleştirilecektir. Havalimanı personel alımı için gerekli ilanları takip etmeniz ve başvuru sayfasına başvurunuzu yapmanız yeterlidir.

Havalimanı İş İlanları


Havalimanı Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Atatürk havalimanında pek çok alanda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Havalimanı personel alımı gerçekleştirerek yurt içinden veya yurt dışından gelen yolculara güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı
hedeflemektedir. Personel alımı yapılacak birimler; temizlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri, kabin memuru, müşteri ilişkileri, bagaj personeli gibi birimlerde ve genel olarak havalimanın her alanında görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır.

Atatürk Havalimanı İş Başvurusu 2018

Çok büyük bir alana sahip olan Atatürk Havalimanına iş başvurusunda bulunmak için eleman alımı sitelerini takip etmeniz gerekiyor. Personel alımı için verilen ilanlarda kendinize uygun pozisyonlara başvuruda bulunarak görüşme için haber beklemelisiniz. Veya Atatürk havalimanı iş başvurusu ilanına başvuru bilgilerinizi girerek görüşme talep edebilirsiniz.

Atatürk Havalimanında İş İmkanı Çok Fazla

Çok sayıda hava yollarının hizmet verdiği havalimanında personel ihtiyacı da artıyor. Ne kadar hava yolu şirketi çalışıyorsa o kadar çok yolcu giriş çıkışı oluyor ve havalimanında hareket fazla oluyor. Uçakla yolculuk yapmak için gerekli prosedürlerin de fazla olduğu göz önüne alındığında her alanda personel ihtiyacı doğuyor.

Havalimanına girişte güvenlik kontrolünden itibaren başlayan hizmet bilet kontrolü, bilgilerin ve evrakların kontrolleri, bagaj teslimi, uçağa biniş, uçakta seyahat anına kadar her birimde elemana ihtiyaç vardır. Sizler de Atatürk havalimanı iş başvurusu adı altında ilana başvurabilir ve kendi özelliklerinize uygun pozisyonlara başvuru işleminizi yapabilirsiniz, başvurular sonucunda size dönüş yapılarak değerlendirmeler yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.