Banka İçin Güvenlikçiler Aranıyor

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Garanti bankası oluşan boşluklarını bu şekilde ilanlar ile doldurmayı planlıyor. Geçtiğimiz günlerde de personel alımları yapıyordu. Fakat bu ilan sadece güvenlik görevlisi alımı üzerinedir. Eğer güvenlik olarak çalışmayı istiyorsanız ve başvuru için aranan şartları taşıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa sizlere geri dönüş yapılacaktır. Ardından yüz yüze görüşme sağlanacaktır. Başvuru tarihleri ve nasıl başvuracağınız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda ‘Nasıl Başvururum’ kısmına bakmanız yeterli olacaktır.

Güvenlik Alımı


Garanti Bankası gittikçe kendisini büyütmektedir. Bu durumda daha fazla personel ile çalışması gerekmektedir. Bu sebeplerden ötürü her sene buna benzer ilanlar ile personel alımları yapmaktadır. Tecrübeli veya tecrübesiz olanlar başvuru
yapabilecekler. Garanti Bankası, bankalarında çalışabilecek güvenlik görevlilerine ihtiyaç duymaktadır. Buna benzer banka personel alımları sayfamızdan güncel şekilde paylaşılmaktadır. Bizleri takip ederek bu ilanlara zamanında başvuru yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi İçin Aranan Başvuru Şartları

Yayımlanan ilanı incelediğimizde bu pozisyona başvurmak için bazı şartların arandığını görüyoruz. O şartlara bir göz atalım:

Başvuracak adaylarda silahlı güvenlik sertifikası olması gerekiyor.
En az lise mezunu olmak,
Güvenlik görevlisi görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olması,
İş bilincinde olması, sorumluluk alabilecek olmak,
Tam zamanlı olarak çalışabilecek olmak,
İş disiplinine uyabilecek olmak,
Erkek başvuru adaylarının askerliklerini tamamlamış olması,
Başvuru yapabilmek için aranan şartlar bu şekildedir.

Nasıl Başvururum?

Garanti Bankası güvenlik görevlisi personel alımı yapacağını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilan ile duyurdu. Başvurular başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2017 olarak görünmektedir. Bu süre içerisinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Buna benzer ilanlardan faydalanmak adına bizleri takip etmeyi bırakmayınız. Garanti Bankası güvenlik görevlisi personel alımı için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.