BEDAŞ İş Başvurusu İle Yeni Personeller Alacak

Bedaş farklı pozisyonlara personel alımı gerçekleştireceğini ifade etti. Bedaş zaman zaman oluşan personel boşluklarını gidermek adına kendi resmi sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayımlamaktadır. Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ dört farklı kategoriye personel alımı yapacak. Bu dört farklı kategorilerde görevlendirilmek adına personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Bedaş Personel Alımı


Bedaş uzun zamandan beri hizmetlerini eksiksiz şekilde sürdürmektedir. Bir çok insana iş kapısı açmış ve bir çok insana daha açmaktadır. Senenin farklı zamanlarında oluşan bu eksiklikleri, personel alımları ile tamamlamaktadır. Vereceğimiz link
üzerinden daha detaylı bilgi sahibi olup başvurabileceksiniz. Şimdi ilanın detaylarını inceleyelim.

Bedaş Personel Alımı Kategorileri

Bedaş personel alımı ilanını incelediğimizde 4 farklı pozisyona eleman alımlarının gerçekleştirileceğini görmekteyiz:

Ağ Yönetimi ve Güvenliği Uzmanı
İnsan Kaynakları Uzmanı
Elektrik Teknik Personeli
Altyapı Kontrol ve Denetim Personeli
Bu kategorilere personel alımları yapılacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Başvurular için bazı şartlar aranmaktadır. Her kategoriye göre aranan şartlar değişebilmektedir. Genel şartlardan bahsedeceğiz, daha detaylı başvuru şartları için başvurmak istediğiniz kategorinin ilanına girip bakmanız daha doğru olacaktır.

Ms Office programlarını kullanabiliyor olmak
En az lise mezunu olmak
Ehliyet belgesine sahip olmak
Autocad programını kullanabiliyor olmak
Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
Erkekler için askerliklerini tamamlamış olmak
İnsanlar ile iyi ilişkiler kurabiliyor olmak
Aranan genel şartlar bu şekildedir. Daha detaylı şartlar için başvurmak istediğiniz kategorinin ilanına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bedaş İş Başvuru

Bedaş 4 farklı pozisyona personel alımı yapacağını duyurdu. Kendi resmi sitesi üzerinden başvurular yapılmaktadır. Aranan şartlar her kategoriye göre değişebilmektedir. Daha ayrıntılı bilgiler vereceğimiz linkte mevcuttur. Buna benzer ilanlardan faydalanıp başvuru yapabilmek adına bizleri takip etmelisiniz. Aşağıda vereceğimiz linki tarayıcınıza kopyalayıp, uzantıya gidip başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.