Belediye İçin Temizlik ve Süpürge Elemanı İş Başvurusu

 Belediyede çalışmak isteyen iş arayan arkadaşlar aşağıdaki ilan detaylarını inceleyerek belediye işçi alımlarından yararlanabilir sizde temizlik elemanı iş başvurusu yapabilirsiniz.Sinop’un Türkeli Belediyesi Sinop’un batısında Karadeniz’e kıyısı olan bir ilçedir. Sinop il merkezine 90 km. uzaklıktadır. İlçe statüsünü 1957 yılında kazanmıştır ve belediyeye bağlı 31 köy bulunmaktadır. İlçe göç veren bir ilçedir. Bundan dolayı nüfusu sürekli düşmektedir. 2016 yılı itibariyle ilçenin nüfusu 14 bin civarıdır. İlçenin ekonomisi
farklı kollara ayrılmıştır. İlçede bulunan parke ve cam fabrikası iş istihdamı sağlarken, deniz kıyısı olması sebebiyle hem deniz doğa sporları bakımından turist çeken yapısı hem de balıkçılık gelişmiştir.

Türkeli Belediyesi, bünyesinde çalışmak üzere 2 adet tuvalet temizlik görevlisi ve 3 adet süpürgeci temizlik işçisi alımı için ilan yayınlamıştır. Bu ilana başvuru yapacak olan kişiler en az ilköğretim mezunu olmalıdır. Belediye şartları tutan kişilere sözlü ve yazılı sınav uygulaması yapacaktır. Başvuru şartlarında çok fazla şart aranmadığı için başvuru yapacak kişilerin sayısının fazla olması düşünülmektedir. Bundan dolayı belediye kişilerde eşitlik sağlamak amacıyla noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

Başvuru için kişilerde aranacak şartlar
En az ilköğretim en fazla lisans mezunu olmak,
İş güvenliği belgesi sahibi olmak,
Süpürge işçisi olarak en az 4 yıl kamu tüzel kişiliğine haiz kurumda 4 yıl deneyimi bulunmak.
Türkeli Belediyesi iş başvurusu yapacak olan kişiler yukarıda belirttiğimiz şartları taşıdığını gösterir belgeleri ve belediyenin istediği diğer belgeleri hazırlayarak 29 Aralık 2017 tarihine kadar “Güzelyurt Mahallesi Cami Sokak No:4 Türkeli SİNOP” adresinde bulunan belediye binasına belgelerini teslim etmelidirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.