ÇÜ Sağlık Personeli İş Başvurusu 2018 İş İlanları

Çukurova Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı duyurusu yayınlandı.

Adana’nın ve ülkemizin önde gelen üniversitelerinden olan Çukurova Üniversitesi, Seyhan baraj gölü kıyına kurulmuş doğal manzarası ve park alanıyla dikkat çeken bir üniversitedir. Çukurova üniversitesi hastanesinde çalışmak üzere sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanı yayınlamıştır. Bu ilana göre farklı pozisyonlarda çalışacak toplam 38 personel alınacaktır. Personel alımı şartlarında en az lise mezunu olma gibi lise mezunlarına iş imkanı sağlayan şartları bulunmaktadır.Çukurova Üniversitesi personel alımı genel şartları
TC vatandaşı olmak,
Alım yapılacak uygun pozisyona
uygun öğrenim durumuna sahip olmak,
Kamuda çalışmaya engel durumu olmamak,
Adli sicili temiz olmak,
Askerlik ile ilgisi bulunmamak,
Güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak,
Sağlık durumu iyi olmak
En az lise ve dengi okul mezunu olmak.
Yukarıdaki şartların dışında üniversitenin belirlediği özel şartlar da bulunmaktadır. Bu özel şartlar alım yapılacak pozisyona göre değişmekle birlikte bazı branşlar için sertifika da istenmektedir. Şimdi bu açık pozisyonlara bakalım.

HEMŞİRE – 26 Kişi,
SAĞLIK TEKNİKERİ – 11 Kişi,
SAĞLIK FİZİKÇİSİ – 1 Kişi.
Yukarıdaki pozisyonlarda iş başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca aşağıdaki belgelere veya sertifikalara sahip olmalıdırlar. Bu sertifikaların tümüne sahip olmak gerekmemektedir. Bunun yerine başvuru yapacağınız alanda ilgili sertifikaya sahip olmanız yeterli olacaktır.

Cardio Pulmoner Resusitasyon Belgesi
Neonatal Resusitasyon Programı Belgesi
Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Programı Belgesi
Hemodiyaliz Hemşireliği Sertifikası
Göz Banka Teknisyeni Yeterlilik Sertifikası
Speküler Mikroskopi Sertifikası
Çukurova Üniversitesi iş başvurusu yapacak olan kişiler nüfus cüzdanı fotokopisi, üniversiteden temin edeceğiniz başvuru formu, diploma, 1 adet fotoğraf, 2016 KPSS sonuç belgesi ve üniversitenin internet sitesinden indirilip imzalayacağınız taahhütnameyi 25 Aralık 2017 tarihine kadar üniversitenin personel daire başkanlığı işçi bürosuna şahsen teslim etmeniz gerekmektedir. Sözleşmeli personel alımı ilanının özel şartlarını detaylı olarak incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.