Banka İçin Önlisans Mezunu Personeller Aranıyor

 Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı yapacağını duyurdu. Banka daha önceden de personel alımı yapmıştı. Yeni bir ilan ile yeni bir personel alımı yapacağını duyurmuş oldu. Aralık ayına özel yeni bir personel alımı yapıyor. Türkiye Finans Katılım Bankası farklı illerde ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapıyor. Banka personel alımları bu aralar artmış görünüyor. Bir çok banka ardı ardına personel alımı yapmaktadır.

Türkiye Finans Personel Alımı


Banka iş ilanlarına ulaşmak adına interneti güncel şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden bankalar başvurular almaktadır. Öncelikle internet üzerinden yaptığınız başvuruların ardından eğer başvurunuz onaylanırsa ardından bankaya
yüz yüze görüşmeye çağırılırsınız. Ardından ise işe başlayabilirsiniz. Şimdi ise Türkiye Finans Katılım Bankasının yayımlamış olduğu personel alımı ilanının detaylarına göz atalım.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Türkiye Finans Katılım Bankasının yayımladığı ilanı incelediğimizde bir çok pozisyona personel alımı yapılacağı görülmektedir. Alım yapılacak pozisyonlar:

ATM Bankacılığı iş geliştirme yetkili yardımcısı, Diyarbakır şubeleri gişe yetkili yardımcısı, Genel başvuru (engelli), Yeni mezun şube operasyon kadrosu işe alım sınavı, Yazılım uzmanı, Analist, SQL server veritabanı yöneticisi, Nitelikli tahsilatlar yöneticisi, Hukuk takip avukatı, Manavgat şube perakende bankacılık yetkilisi, Isparta perakende bankacılık yetkilisi, Veri analist yetkilisi, Finansal kurumlar yöneticisi yardımcısı, Medya planlama ve bütçe yetkili yardımcısı, Kredi izleme yetkilisi, BT kıdemli güvenlik uzmanı, ve bir çok pozisyon…
Alımların gerçekleşeceği iller; İstanbul, Yozgat, Diyarbakır, Elazığ, Antalya, Isparta, Konya, Sivas, Bingöl, Gaziantep, Batman, ve Osmaniye olarak görünmektedir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Üniversitelerin en az 2 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak,
Alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak
İletişim becerisine sahip olmak
1 Ocak 1990 sonrası doğumlu olmak
İş sorumluluklarını üstlenebilecek olmak
Müşteri odaklı çalışmak
Diksiyonu iyi, insanlarla iyi iletişim kurabiliyor olmak,
Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olmak,
Nasıl Başvururum

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı ilanına başvurmak ve boş pozisyonları görmek adına tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.