Kızılay KPSS Olmadan Memurlar Alacak

Ülkemizin önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan ve genel olarak üniversite öğrencilerinin gönüllü çalışmaları ile giderek büyümekte olan Türk Kızılayı dört bir bölgede kan ile organ bağışı almaya devam ediyor. Buna göre Türk Kızılayı işlemlerin hızlı gerçekleşmesi ve ihtiyaçların karşılanması için memur ve personel alımı da gerçekleştirmektedir.Türk Kızılayı'nın memur ile personel alımı ilanları resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer, Türk Kızılayı kariyer, iş ilanları, Kızılay açık pozisyonlar
bölümü aracılığı ile ilan edilmektedir. Yeni yayımlanan ilanlara göre çok sayıda personel alımının yapıldığı görülüyor. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara personel alımları yapılıyor.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapan Kurum: Türk Kızılayı
Açık Pozisyon Sayısı: 10'a Yakın
Alınacak Memur Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIMLAR YAPILACAK?
Türk Kızılayı 10'a yakın pozisyon için çok sayıda memur ve personel alımı yapacaktır. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Çağrı Merkezi Operatörü(ÇMO)
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Delegasyon Yetkilisi(KDY2017)
Reporting/ Data Specialist
Bölge Satış Yöneticisi - İstanbul(BSYAS1117)
Gazze Delegasyon Başkanı
Monitoring and Evaluation Assistant(ME)
Tercüman
Gençlik Çalışanı

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türk Kızılayı resmi internet sitesi aracılığı ile personel ve memur alımı yapacağı kadroları paylaşmakta olup başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve buradan müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

http://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.