Sabancı Holding Şirketleri Personeller Alıyor İş Başvurusu Yap

Sabancı Holding tarafından idare edilen şirketlere farklı alanlarda çok sayıda personel alımı yapıyor. Ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olan ve kendi bünyesinde bulunan markaları  lider konuma getirmeyi bilen Sabancı Holding mevcut şirketleri ile yatırımlarına devam ederken bir taraftanda personel alımlarına devam etmektedir.Sabancı Holding personel alımı kurumun insan kaynakları tarafından hazırlanan ilanların interaktif iş ilanları sitelerinden yayımlanması ile
başlamaktadır. Şirketlerin ihtiyacı olan pozisyonları ilan sayfasında inceleyip başvurusu yapabilirsiniz. Buna göre Sabancı Holding çok sayıda personel alıyor.

ALINACAK POZİSYONLAR

Sabancı Holding çok sayıda personel alımı yapacak. Peki holding hangi pozisyonlara alım yapacak?

Yazılım Geliştirme Uzmanı
İşletme Mühendisi
İş Uygulamaları Uzmanı
Banka Satış Yöneticisi
Projeler ve Süreç Yönetimi Uzmanı
Satış Uzmanı
Banka Kanalı Satış Yönetimi ve Koordinasyon Uzmanı
Banka Satış Yöneticisi
Acente Uzmanı

Yukarıda Sabancı Holding bünyesinde olan şirketlerin yayınladığı ilanların bir bölümü verilmiştir. Yüzlerce farklı pozisyona Türkiye geneli personel alımı yapılıyor.

NASIL BAŞVURULUR?

Sabancı Holding yatırımlarında çalışmak isteyen adayların öncelikle açık pozisyonları incelemesi gerekiyor. Bu ilanların tamamına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfada kadrolar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://kariyer.sabanci.com/tr/acik-pozisyonlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.